xxxbest.net horny mature blonde needs action. moonlightsex.pro additional reading https://letmefap.net

Slapukų politika

Ši Slapukų politika taikoma kartu su mūsų Privatumo politika, kurioje numatyta, kaip mes renkame ir dalinamės duomenimis (susipažinti su mūsų privatumo politika galite čia). Ši Slapukų politika taikoma slapukų naudojimui V.Jankovskio firmos interneto svetainėje www.jan.lt. (toliau – Svetainė)

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai tekstiniai failai, kuriuose yra nedaug informacijos, siunčiamos į naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone ar kitame įrenginyje, kai lankotės interneto svetainėje. Kiekvieną kartą Jums lankantis toje pačioje interneto svetainėje, slapukai vėl siunčia informaciją į šią svetainę.

Kokio tipo slapukus mes naudojame?

Griežtai privalomi slapukai
Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti interneto svetainėje, naudotis ja ir jos funkcijomis.

Funkciniai slapukai
Funkciniai slapukai įrašo informaciją apie Jūsų pasirinkimus ir leidžia pritaikyti Svetainės naudojimą pagal Jūsų poreikius. V.Jankovskio firma funkcinius slapukus naudoja tam, kad įsimintų Jūsų pasirinkimus dėl kalbos, šalies ar kitų naršyklės nuostatų ir suteiktų personalizuotas ar patobulintas Jūsų pasirinktas funkcijas, tam, kad kitą kartą apsilankius svetainėje Jums nereikėtų visos šios informacijos suvesti dar kartą. Pavyzdžiui, V.Jankovskio firma taip pat gali sekti Jūsų naršyklės nuostatas, siekdama tinkamai pavaizduoti Svetainę Jūsų ekrane. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, visi pasirinkimai ar pasirinkti nustatymai nebus išsaugoti tolesnių apsilankymų metu.

Statistinių duomenų / veikimą gerinantys slapukai
Šiuos slapukus V.Jankovskio firma naudoja informacijos apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Svetaine, rinkimui. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos, kaip dažnai ir kaip lankomasi Svetainėje, kiek laiko joje praleidžiama, kaip dažnai naudojamasi Svetainės funkcijomis. Tai leidžia mums tobulinti Svetainės struktūrą, naršymą joje ir taip, kad naršymas Svetainėje būtų kaip įmanoma patogesnis vartotojui.

Konkretūs mūsų naudojami slapukai

Šie slapukai naudojami rinkti statistinei informacijai apie Svetainės lankomumą. Gauti duomenys naudojami tobulinant svetainę bei rengiant ataskaitas susijusias su lankomumu. Gauti rezultatai yra anoniminiai ir naudojami tik statistikai.

Kokia informacija renkama slapukais?

Norime pabrėžti, jog jokie asmens duomenys, leidžiantys nustatyti Jūsų tapatybę, nėra renkami ir bet kokia surinkta informacija yra naudojama tik srauto analizės tikslais. Mūsų naudojamų slapukų pagalba renkame šią informaciją:

 1. bendras apsilankiusių vartotojų skaičius;
 2. vartotojo praleistas laikas puslapyje;
 3. vartotojų peržiūrėtas puslapių skaičius / skaičius per sesiją;
 4. naujų / senų lankytojų santykis;
 5. lankytojų lytis bei amžius;
 6. lankytojų pomėgiai;
 7. kokia naršykle buvo aplankytas puslapis, jos versija ir kalba;
 8. vietovė iš kurios buvo aplankytas puslapis;
 9. interneto tiekėjo pavadinimas;
 10. įrenginys, kuriuo buvo peržiūrėtas puslapis (stacionarus kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar mobilus telefonas);
 11. kokiu būdu buvo patekta į puslapį (tiesiogiai įrašius naršyklėje internetinį adresą, per paieškos sistemas (Google, Bing ir kt.), per socialinius tinklus (Facebook, VK ir kt.), per kitas nuorodas.
 12. laiko zona;
 13. kada paskutinį kartą vartotojas jungėsi prie svetainės;
 14. Pelės aktyvumas įskaitant koordinates pikseliais pelės judėjimo nustatymui, klaviatūros aktyvumas vedam informaciją į langelius, kur informacija nėra privati (pvz. slaptažodžio langelyje funkcionalumas išjungtas).

Kaip galima tvarkyti slapukus?

Slapukų šalinimas iš savo įrenginio

Visus slapukus iš naudotojo įrenginio galima pašalinti išvalant naršymo istoriją naršyklėje. Tokiu būdu bus pašalinti visi visų aplankytų svetainių slapukai.

Primename, kad taip galima prarasti ir tam tikrą išsaugotą informaciją (pvz., išsaugotus prisijungimo duomenis, svetainės parinktis).

Konkrečios svetainės slapukų tvarkymas

Norint išsamiau kontroliuoti konkrečios svetainės slapukus, reikėtų patikrinti savo pasirinktos naršyklės privatumo ir slapukų nustatymus.

Slapukų blokavimas Naujausiose naršyklėse galima nustatyti, kad jūsų įrenginyje nebūtų išsaugomi jokie slapukai, tačiau tuomet gali tekti patiems koreguoti kai kurias parinktis kiekvieną kartą apsilankius svetainėje ar puslapyje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali iš viso tinkamai neveikti (pvz., prisijungimas naudojant profilio duomenis).

crazy bitch slapping her idiot slave.https://chicasenred.me sextophd.net